کاربر گرامی

به انجمن رمان نویسان عاشقانه خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید در انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید

ورود به سایت ثبت نام در سایت


amir2244

کاربر-انجمن
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

1 دنبال کننده

درباره amir2244

 • درجه
  Newbie
 • تاریخ تولد
 1. مهاجرت به کانادا به روش تخصص و توانایی را در این مقاله به طور کامل بررسی میکنیم. “ورود سریع” نام سیستم جدید مهاجرتی در کانادا است. این شیوه مهاجرت به کانادا به روش تخصص نام دارد که متقاضیان را بر اساس توانایی و مهارتشان امتیاز بندی می کند. “ورود سریع” یک فرآیند کاملا الکترونیکی بوده که مربوط به دولت یا کارفرمایان است.متقاضیان باید با استفاده از آن اقدام به تشکیل پرونده کرده و به عنوان نیروی متخصص در کانادا فعالیت کنند و کارت اقامت این کشور را به دست آورند. در سیستم مهاجرت به کانادا به روش تخصص ، مهمترین فاکتوری که وجود دارد و با بودن آن کار قبولی متقاضیان را تضمین می نماید ، داشتن پیشنهاد کاری از کار فرمای کانادایی یا “job offer” است.این فاکتور به تنهایی دارای 600 امتیاز از 1200 امتیاز ممکن است. متقاضی که قصد مهاجرت به کانادا را داشته و پیشنهاد کاری دارند ، احتمال قبولی و دریافت اقامت آن بسیار زیاد است. کلیه متقاضیان باید یکی از این سه شرط زیر را دارا باشند(یا آنکه به دنبال دریافت پاسپورت دوم باشند): 1-حداقل یک سال سابقه کار در یکی از مشغال مدیریتی ، تخصصی یا نیمه تخصصی(از سال 2015 دیگر لیستی برای این مشاغل وجود داراد و کلیه متقاضیان می توانند اقدام نمایند). 2-یک درخواست معتبر از یک نفر کارفرمای کانادایی 3-مدرک IELTS جنرال با حداقل نمره 6 در تمامی موارد 4-کسب حداقل 67 امتیاز در آزمون ارزیابی مهاجرت تخصصی فدرال کانادا همچنین شما میبایست دارای پس انداز نقدی باشید که مبالغ آن به صورت زیر است : یک نفر : 11,824$ یک نفر و همسر : 14,720$ زوج و یک فرزند : 18,097$ زوج و دو فرزند : 21,971$ زوج و سه فرزند : 24,920$ زوج و چهار فرزند : 28,105$ زوج و پنج فرزند یا بیشتر : 31,291$ در صورتی که شما نیز قصد مهاجرت به کانادا به روش تخصص را دارید یا آنکه به دنبال این هستید که پاسپورت دوم بگیرید ، می توانید با تماس گرفتن با مشاورین حرفه ای در این زمینه ها شرایط آن را بررسی کرده و در نهایت بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.
 2. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با دستگاه کفسابی ROTOKLIN 240 آشنا کنیم و مشخصات فنی این دستگاه برای شخص کفساب را برای شما شرح دهیم.ما در مقالات قبل بی دستگاه های متفاتی برای کفسابی از شرکت کلیندکس آشنا شدیم حال می خواهیم تا شما را با دستگاه کفسابی Rotoklin 240 آشنا کنیماین دستگاه دارای چهار مدل Rotoklin 240 و Rotoklin 240 VS و Rotoklin 240 Usa و Rotoklin 240 VS Usa می باشد که مشخصات فنی آن به صورت زیر می باشد :موتوراین دستگاه دارای موتور الکتریکی می باشد که منبع تغذیه ی آن باطری می باشد و قدرت آن در مدل Rotoklin 240 این دستگاه برابر ۲۹۰۰ وات می باشد و در مدل Rotoklin 240 VS این دستگاه برابر ۳۰۰۰ وات می باشد و در مدل Rotoklin 240 Usa این دستگاه برابر ۱۹۰۰ وات می باشد و در مدل Rotoklin 240 VS Usa این دستگاه برابر ۱۹۰۰ وات می باشدعرض کف سابی عرض کف سابی این دستگاه برابر ۲۴۰ میلی متر می باشدبرس سنگسابی این دستگاه کفسابی دارای یک برس دیسکی سنگسابی می باشد که اندازه ی آن برابر ۲۴۰ میلی متر می باشد و سرعت آن در مدل Rotoklin 240 این دستگاه برابر ۱۴۰۰ دور در دقیقه می باشد و در مدل Rotoklin 240 VS این دستگاه از ۸۰۰ دور در دقیقه تا ۲۰۰۰ دور در دقیقه متغیر و قابل تنظیم می باشد و در مدل Rotoklin 240 Usa این دستگاه برابر ۱۴۰۰ دور در دقیقه می باشد و در مدل Rotoklin 240 VS Usa این دستگاه از ۸۰۰ دور در دقیقه تا ۲۰۰۰ دور ئر دقیقه متغیر و قابل تنظیم می باشد ووزن دستگاه کف سابوزن این دستگاه در مدل Rotoklin 240 برابر ۵۳ کیلو گرم می باشد و در مدل Rotoklin 240 VS این دستگاه برابر ۵۵ کیلو گرم می باشد و در مدل Rotoklin 240 Usa این دستگاه برابر ۵۳ کیلو گرم می باشد و در مدل Rotoklin 240 VS Usa این دستگاه برابر ۵۵ کیلو گرم می باشدامیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و ما توانسته باشیم شما را با دستگاه کف ساب Rotoklin 240 آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی در باره ی این دستگاه به شما داده باشیم
 3. مهاجرت به کانادا به شیوه سرمایه گذاری را در این مقاله به طور کامل بیاموزید. این روش مهاجرتی جهت توسعه ی اشتغال در کانادا ، به جذب کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را داشته و اقدام به سرمایه گذاری کردن در این کشور را می کنند و در عین حال دارای تجربه ی کاری و بیزینسی و مدیریتی هستند استفاده می شود. شما به عنوان یک فرد مهاجر ، می توانید با سرمایه گذاری ۸۰۰٫۰۰۰$ کانادا به مدت 5 سال اقامت دائم این کشور را بدست بیاورید.در این روش بعد از 5 سال پول شما به طور کامل بدون سود آن برگردانده می شود. همچنین شما می توانید با پرداخت ۱۸۰٫۰۰۰$ به جای ۸۰۰٫۰۰۰$ از مزایای این روش مهاجرتی برخوردار شوید.البته باید توجه کنید که در این روش پول شما بازکردانده نخواهد شد ( این مبلغ بر اساس مبلغ نرخ سود بانکی تغییر می کند ) . شرایط فردی که قصد مهاجرت به کانادا به شیوه سرمایه گذاری دارد : 1-این شخص باید دارای حداقل 1,600,000 دلار کانادا دارائی باشد.این دارایی می توانید شامل خانه ، زمین ، ماشین و … باشد . آوردن این دارایی ها به کانادا الزامی نیست و بسته به برنامه ی شخص مهاجر است. 2-شخص باید حداقل دارای 2 سال سابقه ی مدیریت کردن حداقل دو نفر کارمند را در 5 سال اخیر باشد.سرمایه گذار میبایست دفاتر سود زیان مالیاتی و همچنین مدارک افراد استخدامی خود را عرضه نماید(این موضوع با شرایطی که در مهاجرت به نگلستان وجود دارد متفاوت است و شخص در صورتی که مدیر کل یک مجموعه یا یک شرکت نبوده ، حتما میبایست مدیریت حداقل دو نقر کارمند تمام وقت را داشته باشد ). 3-پس از گزینش شدن شما از طرف ایالت کوبک ، شخص مهاجر میبایست مبلغ 800,000 دلار کانادا را بدون بهره و به مدت 5 سال در اختیار ایالت کوبک قرار دهد.یا آن که به یکی از بانک های طرف قرار داد دولت این اختیار را بدهد که این مبلغ را به جای او پرداخت کنند.انجام این کار چیزی حدود 180,000 تا 200,00 دلار به عنوان بهره بانکی و مخارج دیگر بانک ، هزینه در بر دارد. شما مهاجرین و سرمایه گذاران عزیز در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا یا مهاجرت به استرالیا به شیوه سرمایه گذاری را داشتید می توانید با ما تماس گرفته و بعد از شنیدن مشاوره ما در خصوص این روش مهاجرتی ، تصمیم خود را بگیرید.
 4. در این مقاله اخذ اقامت اروپا به یک روش ساده را خواهید دانست. بدون شک پیدا کردن راهی مناسب برای گرفتن اقامت اروپا به یک روش ساده ، دغدغه ی بسیاری از افرادی شده که قصد زندگی در اروپا را دارند.معمولا کلیه روش هایی که به صورت قانونی شرایط اقامت کردن در اروپا را برای شما فراهم می نمایند بسیار سخت و عجیب هستند.این شرایط به گونه ای است که تنها عده ی کمی از مردم آن هارا دارا هستند که کار مهاجرت را برای عموم مردم بسیار دشوار می کند… ویژگی هایی که کشور های اروپایی دارند و در نتیجه اقامت اروپا را برای شما بسیار جذاب می کنند : کسور های اروپایی کلیه استاندارد های لازمه برای زندگی کردن را دارند و در این کشور ها بسیار مهم است که حتما قانون به درستی اسنجام شود. در این کشور ها میزان جرائم و همچنین نرخ بیکاری جوانان بسیار پایین بوده ، همچنین سطح علمی آنها بسیار بالا ، مخارج زندگی بسیار پایین و هزینه های درمان برای مردم بسیار پایین است. اقتصاد نیز در این کشور ها بسیار فعال و قوی مشغول انجام کار خود است.به گونه ای که ریسک سرمایه گذاری در این کشور هارا بسیار پایین می آورد.پس دریافت پاسپورت دوم کشور های اروپایی آینده شغلی بسیار خوب و مناسبی را دارند. یکی از مزیت های بسیار بسیار مهم کشور های اروپایی نسبت به آمریکا ، داشتن امنیت بسیار بالا در این کشور هاست.به گونه ای که بسیاری از زندان های این کشور ها از شدت کمبود زندانی اکنون تعطیل شده است!!!